40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL Filtračná nádoba Bioceramax600 Multikani

Výrobca: AQUAEL
1773
19.00

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 5 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

BioCeraMAX Pro 600 je určená na biologickú filtráciu vody v sladkovodných akváriách, paludáriách, akváriách a bazénoch terária. Je vo forme valcov vyrobených z porézneho keramického materiálu, ktorý poskytuje veľmi veľký filtračný povrch. Na vnútornom povrchu pórov BioCeraMAX Pro 600 sa valce umiestnené v akvarijnom filtri v priebehu času, kmene užitočných nitrifikačných baktérií z rodov Nitrosomonas a Nitrospira usadzujú. Tieto mikroorganizmy používajú vo svojom živote produkty metabolizmu rýb toxické pre ryby: amoniak (Nitrosomonas) a dusitan (Nitrospira) - oxidujú ich na formu dusičnanov, oveľa bezpečnejšie pre obyvateľov akvária. BioCeraMAX Pro 600 je ideálny ako filtračné lôžko v kanistrových filtroch, prepadových filtroch, vtokoch, filtračných komínoch. Môže sa úspešne používať v sladkovodných aj morských akváriách. Odporúča sa najmä pre nádrže s veľkými rybami a množstvom rýb. jedinečný prínos pre biologickú filtráciu vody v sladkovodných akváriách,bazény paludariach, akvaterária a terária výrobok vo forme valcov z poréznej keramiky, vysoko kvalitný výrobok bezpečný pre ryby.

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
Filter

Parametre

Filtračný materiál:
Keramické hmoty
Výrobca:
AQUAEL
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.