40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL Filtračná hadička s odkaľovačom a čistič skiel Xl 665mm

Výrobca: AQUAEL
34119
16.00

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 4 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Čistič štrku a skla. Zariadenie sa skladá z valcového stĺpika vyrobeného z vysokokvalitného transparentného plastu a dlhej rúrky z gumy odolnej voči vlámaniu. Výrobok je vybavený systémom "Easy Start". Všetko, čo musíte urobiť, je umiestniť stĺpec odkalovača do akvária a niekoľkokrát ho posunúť hore a dole. Voda sa nasaje a začne pretekať do hadičky pod vývodom. Tým sa eliminovala potreba nasávania vody ústami alebo ponorením celej hadice do akvária. Spolu s plávajúcou vodou sa odstránia rybie exkrementy, fragmenty listov rastlín, zvyšky jedla, bahno a iné nečistoty ležiace na zemi. Plastová mriežka vo vnútri vysúšacej trubice chráni pred nasávaním štrku. Výstup z odkalovacieho potrubia je vybavený uzáverom z tvrdeného plastu, ktorý má formu čističa skla, s ktorým môžete pohodlne odstrániť riasy zo stien nádrže, ktoré sa nasajú zariadením a odstránia z akvária.

Rozmer XL: 665 mm

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
AQUAEL
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.