40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUAEL Filter tlakový Klarpressure Uv 8000

Výrobca: AQUAEL
34153
156.58

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 39 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Tlakový filter pre rybníky KLARPRESURE UV komplexne čistí vodu v nádržiach s objemom do 8 000 l. Filter zaručuje trojstupňovú filtráciu: mechanickú, biologickú a dodatočne sterilizuje vodu vďaka UVC 11W žiarovke. Maximálny prietok cez filter je 4000 l / h.


Tlakový filter KLARPRESURE UV obsahuje 3 nábojové vložky, ktoré prispievajú k biologickej filtrácii, a UV-C 11 W lampu, ktorá navyše čistí vodu z rias a nebezpečných parazitov a chráni ju pred kvitnutím. Voda tečúca do UV filtra KLARPRESSURE prechádza cez tri vrstvy špongie, ktorá čistí vodu z mechanických nečistôt. Potom sa voda podrobí biologickej filtrácii. Voda vytekajúca z filtra KLARPRESSURE je sterilizovaná.

Funkcia REVERSECLEAN je založená na samočistení filtračných médií. V kryte filtra sa nachádza ďalší výstupný konektor. Ak chcete použiť funkciu automatického čistenia zariadenia, nainštalujte výstupnú hadicu na tento konektor a potom otočte gombíkom na hornej strane filtra do polohy CLEAN. Tým sa zmení smer prúdenia vody médiom a prepláchne sa v nich nahromadené nečistoty. Voda a nečistoty budú odvádzané hadicou inštalovanou na prídavnom konektore a môžu byť použité na zalievanie trávnikov alebo zliav s kvetmi (prírodné organické znečisťujúce látky sú vynikajúcim hnojivom).

Funkcia BY-PASS vám umožňuje otvárať filter na účely starostlivosti bez toho, aby ste museli čerpadlo vypnúť. To umožňuje napríklad výmenu filtračných patrón vo filtri. Keď sa gombík na hornej strane filtra presunie do polohy „obtoku“, otvory v spodnej časti krytu sa zatvoria a voda začne prúdiť iba cez veko bez vnútra filtra.

Kapacita filtračného média v tlakovom filtri KLARPRESSURE je 20 l.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
AQUAEL

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.