40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUAEL Filter Pat-Mini (dodatočná hubka v cene)

Výrobca: AQUAEL
46292
Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

2 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

AQUAEL PAT MINI je miniatúrny vnútorný filter určený na inštaláciu v malých a stredných akváriách. Zariadenie sa skladá z malej hlavy, starostlivo vybranej filtračnej špongie a ďalšej špongie (PPI 45).

Vďaka inovatívnym dizajnovým riešeniam má hlava maximálnu kapacitu až 400 l / h, čo je rovnaké ako typický stredne veľký turbínový akvarijný filter. A to všetko so spotrebou energie maximálne 4 W. Výsledkom je, že PAT MINI zabezpečuje efektívnu filtráciu aj v 120 litrovej nádrži. Nebude však robiť nadmernú "práčku" v oveľa menšom akváriu? Neexistuje žiadny strach, pretože na prednej strane hlavy je regulátor kapacity, ktorý umožňuje nastaviť tento parameter pre každé akvárium. Filter má tiež smerový koniec, ktorý vám umožňuje obmedziť prúd vody v akváriu napríklad nasmerovaním na stenu nádrže. Je vybavená prevzdušňovacou trubicou pripojenou k výstupnej dýze, ktorá umožňuje účinné a efektívne okysličovanie vody v nádrži.

Vo filtri PAT MINI má špongia relatívne jemné póry, veľmi účinne vykonáva mechanickú filtráciu v akváriu, zachytáva aj tie najmenšie viditeľné nečistoty z vody. Okrem toho je ideálnym substrátom pre usadzovanie prospešných nitrifikačných baktérií, ktoré oxidujú ryby toxické pre amoniak a dusičnany. Údržba špongie je veľmi jednoduchá a trvá len niekoľko desiatok sekúnd. Týmto spôsobom zaistíme kontinuitu prevádzky filtra a garantujeme, že obyvatelia nášho akvária budú plávať v krištáľovo čistej vode bez toxínov.

Inštalácia prístroja je veľmi jednoduchá vďaka silnému držiaku prísaviek s dodatočným funkčným náterom zahákujúcim filter na okraji akváriového skla.

  •     veľmi malé rozmery
  •     dokonalá filtrácia
  •     vysoká účinnosť (až 400 l / h)
  •     pohodlné nastavenie výkonu
  •     prevzdušňovacia funkcia
  •     dodatočná hrubá špongia (PPI 45)
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
AQUAEL
Najvhodnejší výrobok v rade:
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

v malom akváriu odvádza dobrú prácu

*****

Odporúčam ????

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.