40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUAEL Čerpadlo fontána PFN-1500 (N)

Výrobca: AQUAEL
34136
43.07

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 11 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Plniace čerpadlo PFN 2000 je určené na čerpanie a filtráciu vody v fontánách, kaskádach, rybníkoch, záhradných rybníkoch a záhradných bazénoch.

Zariadenie je odolné voči slanej vode, má malé rozmery a je predovšetkým veľmi účinné. Je to dôsledok použitia moderných, energeticky úsporných motorov a vysoko kvalitných tesnení pod komorou rotora, čím sa znižujú straty účinnosti na minimum. Toto posledné riešenie tiež umožňuje pracovať čerpadlo mimo vody (je úplne utesnené) a ovplyvňuje vysokú výšku zdvihu, čo umožňuje použitie nových čerpadiel aj ako obehové čerpadlá.

Čerpadlo je vybavené systémom regulácie kapacity tekutiny pomocou ergonomického gombíka umiestneného na výtlačnej dýze čerpadla. Veľký penový predfilter chráni obežné koleso pred kontamináciou, takže nevyžaduje časté čistenie.

Technické špecifikácie:

Výkon 22W, dĺžka kábla (m) 10, Max. Účinnosť (l / h) 1500, Max. Vodný stĺpec (cm) 160.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
AQUAEL
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.