40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL Čerpadlo Circulator 2000 (n)

Výrobca: AQUAEL
1898
34.20

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 9 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Nové čerpadlo obsahuje štyri modely: CIRCULATOR500, 1000, 1500 a 2000 s maximálnou kapacitou 500, 1000, 1500 a 2000 l / h. Vyznačuje sa množstvom inovatívnych technických riešení zo starých čerpadiel. V prvom rade sa vyznačujú vyššou účinnosťou vo vzťahu k ich moci. Je to dôsledok použitia moderných, energeticky úsporných motorov a vysoko kvalitných tesnení pod komorou rotora, čím sa znižujú straty účinnosti na minimum. Toto posledné riešenie tiež umožňuje, aby čerpadlo fungovalo mimo vody (je úplne utesnené) a ovplyvňuje vysokú výšku zdvihu, čo umožňuje použitie nových obehových čerpadiel aj ako cirkulačné čerpadlá. To však nie je všetko.

KONTROLA A AERÁCIA VÝKONU Vysoká účinnosť čerpadiel z nich robí dokonale prevzdušňujú vodu - dokonca aj v nedostupnej hĺbke pre iné čerpadlá. Všetky modely, ktoré majú na pamäti pohodlie používateľov, boli vybavené systémom riadenia výkonu pomocou ergonomického gombíka umiestneného na výtlačnej dýze čerpadla. Vďaka tomu môžete ľahko nastaviť silu prúdu vody podľa potrieb každej nádrže.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE Dobre premyslený dizajn nových čerpadiel znamená, že ich prevádzka a údržba je veľmi náročná na prácu a veľmi jednoduchá. Vďaka keramickej osi rotora sa vyznačujú extrémne tichou a dlhotrvajúcou prácou zabezpečujúcou úplné pohodlie pri používaní. Široká škála doplnkového príslušenstva výrazne rozširuje rozsah použitia nových čerpadiel, vďaka čomu ich môže akvarista prispôsobiť meniacim sa požiadavkám - vybudovať efektívne mechanické, biologické, chemické, UV-C filtre atď.,

Nezvyčajne vysokú účinnosť:
extrémne účinné prevzdušňovanie vody
tiché a energeticky efektívne
hladké a pohodlné nastavenie výkonu
vynikajúce aj pre veľké nádrže
široký sortiment doplnkového príslušenstva

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
Pumpičky

Parametre

Výkon (W):
27
Výrobca:
AQUAEL
Prietok (l/h):
2000
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.