40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL Bioceramax UltraPro 1600 1l (n)

Výrobca: AQUAEL
1779
9.00

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 2 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Aquael BioCeraMAX UltraPro 1600 je unikátnym príspevkom určeným na biologickú filtráciu vody v sladkovodných a morských akváriách, paludáriách, akváriách a bazénoch terária. Má tvar guľôčok zo spekaného skla, ktoré poskytujú nezvyčajne veľkú filtračnú plochu (1600 m2). Vďaka tomu má nezvyčajne veľký filtračný povrch - až 1600 m2 / l. Nie je to všetko - výnimočne malé póry vytvárajú z vnútra guľôčok prevládajúce podmienky konštantnej hypoxie, vďaka čomu môžu úspešne rásť denitrifikačné baktérie, ktoré rozkladajú dusičnany na atmosférický dusík a úplne uvoľňujú vodu z tohto prvku.

Použitie tohto teda zaručuje úplný cyklus cirkulácie dusíka v akváriu, čím sa zabezpečuje bezpečnosť zvierat, ktoré ho obývajú, a obmedzujú sa činnosti súvisiace s údržbou nádrže súvisiace s údržbou (menej výmenou vody). Na vnútornom povrchu akváriových pórov Aquael BioCeraMAX UltraPro 1600 umiestnených v akvarijnom filtri sa časom usadzujú kmene užitočných nitrifikačných baktérií z druhov Nitrosomonas a Nitrobacter. Použitie týchto mikroorganizmov v ich živote spracúva toxické produkty pre metabolizmus rýb amoniakom (Nitrosomonas) a dusitanmi (Nitrobacter), ktoré ich oxidujú, čím vytvárajú oveľa bezpečnejšie pre obyvateľov nitrátov akvária.

Balenie: 1000 ml

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
Náplne do filtrov

Parametre

Výrobca:
AQUAEL

Určenie

Určenie:
Filter
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.