40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

AQUAEL Akvarijný ohrievač do jazierka Winterhot pre - 150W

Výrobca: AQUAEL
34171
108.00

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 27 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Prietokový ohrievač zabraňuje zamrznutiu vody v rybníkoch. Ohrievač je vybavený inteligentným termostatom, ktorý monitoruje zmeny teploty vzduchu a prietokové čerpadlo. Vykurovacie teleso je umiestnené v hliníkovej rúrke pripojenej k plaváku. V tom istom potrubí je malé čerpadlo, ktoré spotrebuje len 4W / h. Toto čerpadlo spôsobuje pohyb vody okolo ohrievača. Keď je teplota vzduchu udržiavaná nad mínus 5 ° C, postačuje poskytnúť okolo zariadenia povrch vody bez ľadu. Iba vtedy, keď teplota vzduchu klesne pod vyššie uvedené hodnoty termostat aktivuje vykurovací modul. Voda, ktorá je do nej čerpaná čerpadlom, sa rýchlo zohrieva a vytvára ohrievač okolo ohrievača.

Tento ohrievač sa aktivuje len za určitých atmosférických podmienok a zbytočne nepoužíva elektrickú energiu. Vďaka tomu je ekonomický, v porovnaní s tradičnými zariadeniami tohto typu spotrebuje až o 80% menej energie. Jeho práca sa dá ľahko sledovať vďaka diódam umiestneným na hornom povrchu, ktoré sú dokonale viditeľné aj z diaľky.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
AQUAEL
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.