40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUAEL Akvarijný ohrievač do jazierka Winterhot pre - 150W

Výrobca: AQUAEL
34171
108.00

Odosielame do 48 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Prietokový ohrievač zabraňuje zamrznutiu vody v rybníkoch. Ohrievač je vybavený inteligentným termostatom, ktorý monitoruje zmeny teploty vzduchu a prietokové čerpadlo. Vykurovacie teleso je umiestnené v hliníkovej rúrke pripojenej k plaváku. V tom istom potrubí je malé čerpadlo, ktoré spotrebuje len 4W / h. Toto čerpadlo spôsobuje pohyb vody okolo ohrievača. Keď je teplota vzduchu udržiavaná nad mínus 5 ° C, postačuje poskytnúť okolo zariadenia povrch vody bez ľadu. Iba vtedy, keď teplota vzduchu klesne pod vyššie uvedené hodnoty termostat aktivuje vykurovací modul. Voda, ktorá je do nej čerpaná čerpadlom, sa rýchlo zohrieva a vytvára ohrievač okolo ohrievača.

Tento ohrievač sa aktivuje len za určitých atmosférických podmienok a zbytočne nepoužíva elektrickú energiu. Vďaka tomu je ekonomický, v porovnaní s tradičnými zariadeniami tohto typu spotrebuje až o 80% menej energie. Jeho práca sa dá ľahko sledovať vďaka diódam umiestneným na hornom povrchu, ktoré sú dokonale viditeľné aj z diaľky.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Výrobca:
AQUAEL

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.