40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

AQUAEL Acti crustabs 100 ml

Výrobca: AQUAEL
1834
4.93

Odosielame do 48 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

ACTI CRUSTABS - prvé tabletované krmivo určená pre vodné kôrovce. Tento jedinečný produkt je vo forme tabliet v tvare disku, ktoré padajú na dno nádrže a pomaly sa rozpúšťajú vo vode. Rozmazanie, šíri chuť a vôňu atraktanty neviditeľné voľným okom, priťahujúce krevetky. Nespochybniteľné chuťové výhody ACTI CRUSTABS nie sú všetko: toto krmivo bola vyvinutá takým spôsobom, že jej zloženie dokonale odráža nutričné ​​požiadavky sladkovodných kreviet. Obsahuje súbor starostlivo vybraných rias, medzi ktorými je najdôležitejšie "zelené zlato" alebo Spirulina platensis. Tá

to riasa (niekedy tiež považovaná za cyanobaktérie) je skutočným bohatstvom prírody, pretože z hľadiska nutričnej hodnoty je neporovnateľná. Obsahuje dokonca viac ako 60% bielkovín, početné vitamíny B, vitamín C a D a prvky (vrátane draslíka, horčíka, chrómu, železa, medi, mangánu, fosforu, selénu, sodíka a zinku). Obsahuje tiež mnoho prírodných farbív, ktoré pomáhajú zvýšiť intenzitu krásnych farieb kreviet, najmä červené. ACTI CRUSTABS bol tiež obohatený o ľahko stráviteľný vápnik - to je veľmi dôležité, pretože krevety počas pestovania podliehajú pravidelnému moultingu spočívajúcemu v odlupovaní vápenca. V prípade nedostatku vápnika sa môže vyskytnúť problém, v extrémnych prípadoch dokonca viesť k ohrozeniu života zvierat. Použitie ACTI CRUSTABS úplne eliminuje výskyt takéhoto rizika. ACTI CRUSTABS je výborné jedlo nielen pre krevety, ale aj pre iné kôrovce, ako sú sladkovodné kraby s obľúbenými kraby dúhy v popredí. Pomáha im dopĺňať vitamínové a minerálne nedostatky v tele a je atraktívnym doplnkom chuti k diéte. To však nie je koniec, prax ukazuje, že toto krmivo je dychtivo požitá aj mnohými druhmi akvarijných rýb a jej znalcami sú najmä barnacles, bochníky a raky.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Druh:
Lieky
Hmotnosť obalu (kg):
64
Výrobca:
AQUAEL

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.