40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

ANIMONDA Integra Protect Niere kura 400 g

Výrobca: ANIMONDA
46906
2.93 (1.25 € / kg)

odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Mokré krmivo pre dospelých psov trpiacich ochorením a zlyhaním obličiek. Na odľahčenie záťaže obličiek a zabránenie vzniku ochorenia je potrebné zmeniť stravu na takú, ktorá je prispôsobená špeciálnym potrebám psov s problémami s obličkami. Animonda Integra Protect Renal je vyvážené vlhké krmivo, ktoré pomáha zmierniť záťaž obličiek. V krmive Animonda bol znížený obsah bielkovín a fosforu. Vysoká kvalita bielkovín zabezpečuje dostatočné pokrytie potreby tejto látky. Krmivo je úplne bez obilnín, takže ho možno podávať aj psom alergickým na obilniny a lepok - zdrojom sacharidov sú ľahko stráviteľné a výživné zemiaky.


Bez cukru, sóje a umelých prísad


Zloženie: Animonda Integra Protect Renal: mäso a vedľajšie živočíšne produkty (22 % kuracie mäso, bravčové mäso), zelenina (zemiaky), oleje a tuky (repkový olej), vedľajšie rastlinné produkty, minerálne látky. Zdroje bielkovín: kuracie mäso, bravčové mäso.


Doplnky stravy: vitamín D3 (250 IU/kg), jód (0,5 mg/kg), meď (1,8 mg/kg), mangán (2,7 mg/kg), zinok (42 mg/kg)Animonda Integra Protect Sensitive: kuracie mäso (60 %), paštrnák (5 %), uhličitan vápenatý, repkový olej (0,5 %), chlorid sodný. Fyziologické doplnkové látky: vitamín D3 (150 IU/kg), jód (0,4 mg/kg), mangán (1,7 mg/kg), zinok (26 mg/kg).Animonda Integra Protect Intestinal: mäso a živočíšne produkty (len morčacie), obilniny (ryža 4 %), minerálne látky, oleje a tuky (0,5 % repkový olej). Fyziologické prísady: vitamín D3 (150 IU/kg), jód (0,4 mg/kg), mangán (1,7 mg/kg), zinok (26 mg/kg).

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.4
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
ANIMONDA

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Zlyhanie ľadvín
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.