40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur
-68%

ANIMONDA Carny Senior hovädzie/kuracie/syr 200 g

Výrobca: ANIMONDA
46201
1.12
Navrhnutá cena: 3.50

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie
Prirodzené krmivo mačiek sa zakladá hlavne na mäse. Čo sa týka bylinných zložiek sú samostatne ako krmivo nevhodné, pretože mačky neprijímajú všetky dôležité živiny. Kukurica býva často príčinou potravinovej intolerancie a môže byť v mnohých prípadoch veľmi ťažko stráviteľná. Pri formulovaní receptúry Animonda Carny Senior sa kompletne upúšťa od obilnín ako aditív v krmive. Animonda Carny neobsahuje sóju, ktorá má vysoký alergénny potenciál. Čerstvé chudé mäso, vnútornosti (srdce, pľúca, pečeň) sú cenným zdrojom bielkovín.

Vďaka vysoko kvalitným živočíšnym bielkovinám je organizmu dodávaný i prírodný taurín a aminokyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý život mačky. Práve tieto látky neprodukuje organizmus v potrebnom množstve, preto musia byť získavané z krmiva. Taurín podporuje silný imunitný systém, zdravú funkciu srdca, zdravý zrak. Aminokyseliny prispievajú k zdravej koži, lesklej a hodvábnej srsti. Receptúra neobsahuje umelé farbivá ani konzervačné látky.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.2
Výrobca:
ANIMONDA

Určenie

Životná fáza:
Senior

Zloženie

Bielkoviny (%):
10
Druh bielkovín:
Hovädzie mäso
Tuky (%):
7

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.