40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ALMO NATURE

ALMO NATURE logo

Almo Nature je značka krmiva pre domáce zvieratá, ktorá je v úplnom vlastníctve Fondazione Capellino, komerčnej neziskovej organizácie, ktorej poslaním je ochrana biodiverzity a boj proti klimatickým zmenám. Všetky výnosy z predaja Almo Nature sú venované na aktivity, ktoré nadácia vykonáva na dosiahnutie svojho poslania.

.
.

Značka Almo Nature pre psov

.

Kvalita krmív, ktoré spoločnosť Almo Nature ponúka pre spoločenské zvieratá, je ich najvyššou prioritou. Podľa spoločnosti Almo Nature je najlepším krmivom pre vášho psa suché krmivo. Pokiaľ vám odborník na výživu zvierat neodporučí inak, odporúča sa striedať krmivá bohaté na biele mäso, červené mäso a/alebo ryby. Váš pes tak získa širšie spektrum živín. Mokré krmivo Almo Nature môžete podávať samostatne alebo na suchom krmive, aby bolo chutnejšie.

Almo Nature a vlhké krmivo pre psov

.

Začlenenie mokrého krmiva do každodenného kŕmenia prospeje psom, ktorí sú prieberčiví, starším psom a/alebo psom s nadváhou. Mokré krmivo stimuluje ich čuch, vďaka čomu sa jedlo stáva zážitkom pre všetky zmysly.

Almo Nature a suché krmivo pre psy

.

Suché krmivo je kompletné a nutrične vyvážené krmivo. Umožňuje vášmu psovi pravidelne žuť, čo môže zlepšiť trávenie.

Značka Almo Nature pre mačky

.

Almo Nature odporúča striedavé kŕmenie rybami, bielym mäsom, červeným mäsom. Mokré krmivá Almo Nature sú nevyhnutné na to, aby pomohli vašej mačke udržať hydratáciu a znížiť riziko ochorenia močových ciest, a zároveň poskytujú cenný zdroj vysokokvalitných bielkovín. Suché krmivá poskytujú aj ďalšie živiny a umožňujú vašej mačke zjesť niekoľko malých jedál za deň.
Nemiešajte spolu mokré a suché krmivo pre mačky. Podávajte ich ako samostatné jedlá.

Almo Nature a vlhké krmivo pre mačky

.

Mokré krmivá sú nevyhnutnou súčasťou stravy vašej mačky, pretože pomáhajú udržiavať hydratáciu a znižujú riziko ochorenia močových ciest a zároveň poskytujú cenný zdroj vysokokvalitných bielkovín.

Almo Nature a suché krmivo pre mačky

.

Suché krmivá sú dôležité na prežúvanie. Poskytujú aj ďalšie živiny a umožňujú vašej mačke zjesť niekoľko malých jedál za deň.

Zobraziť filtre

V tejto sekcii sa nenachádza žiaden tovar