40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

8in1 Maškrta Delights Balls M

Výrobca: 8IN1
1013
4.20

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie
8v1 Delights Balls M žuvacie loptičky pre vášho psa. Mnoho psov trpí zubnými problémami spôsobenými usadeninami a zubným kameňom. Prvými príznakmi abnormality sú zápach z úst a krvácanie z ďasien. 8v1 Delights Balls M sú kuracie mäso zabalené v hovädzej koži. Originálny vývoj tejto pochúťky spočíva v tom, že chutné kuracie mäso sa nachádza vo zvinutej tvrdej hovädzej koži. Aby ste sa k nemu dostali, musí váš pes prehryznúť celú kožu, čím sa vyčistia zuby a ďasná. Podávanie tejto pochúťky: môže odnaučiť vášho domáceho miláčika hrýzť predmety, uspokojuje prirodzený inštinkt psov na žuvanie, podporuje starostlivosť o chrup. Odporúča sa pre psy s hmotnosťou od 2 do 25 kg.
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.04
Veľkosť maznáčika:
Stredné rasy
Výrobca:
8IN1

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
nadváha

Zloženie

Tuky (%):
2
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.