40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

Klietky a búdy pre psov

Klietky a búdy pre psov slúžia k úplnému vytýčeniu miesta psa z akéhokoľvek dôvodu - výchova, výstava, zdravie, preprava atď. Naša ponuka zahŕňa aj klietky, ktoré sú vhodné počas prepravy, výstav alebo pri domácom chove.

Ako vybrať psiu búdu?

Výber búdy je veľmi individuálny - musia predovšetkým spĺňať potrebnú veľkosť. Ďalej musí byť pevne izolovaná a upevnená. Dobrú izoláciu vonkajšie pes ocenia predovšetkým v zimnom období. Útulnosť a pohodlie je tiež dôležitou úlohou k zabezpečeniu chovateľom.

Najčastejšie typy psích búd:

Klasická búda pre psov - najobľúbenejší, klasická búda so strechou a vstupným otvorom, ako ju všetci poznáme. Je cenovo dostupnejšie, na jednej strane môže vyžadovať ďalšie izoláciu.

"Predsieňová" búda - Búda s pristavanou predsieni, ktorá tak chráni psa od chladného vetra. Oceniteľné predovšetkým v chladnom období.

Materiál používaný pri výrobe psie búdy:

Drevo - je veľmi pevné a je najčastejšie impregnované, pretože je za rôznych poveternostných podmienok neodolné. Búdy sú veľmi ťažké a ľahšie odporujúce silnejším veterným nárazom.

Plast - Plast je čistota a ľahkosť, ale najmä v zime môže byť zbytočný chladný. Môže vyžadovať častejšiu výmenu prídavného vykurovania. Je tiež vodotesný.

Ako vybrať veľkosť búdy?

Búda pre psa musí byť tak veľká, aby sa mohol ľahšie dostať dovnútra a von. Veľkosť búdy je teda individuálne a je potrebné ju prispôsobiť jednotlivým plemenám.

Ako vybrať správnu klietka pre psa?

Klietka je ideálnym riešením pre väčšie plemená a pre ľudí, ktorí chcú so svojimi psami bezpečne cestovať. Väčšina z nich je vyrobená z hliníka, takže poskytuje vášmu psovi neobmedzený prísun čerstvého vzduchu a výhľadu.

Aby sa zvýšil komfort cestovania, možno na dno krabice / nosiče / tašky dať mäkkú deku pre zvýšenie pohodlia psa.

Klietky budú tiež skvelým riešením pre prípady, kedy musíme na pár hodín opustiť domov a neexistuje žiadny bezpečné miesto, kde by pes po dobu neprítomnosti v kľude.

V tejto sekcii sa nenachádza žiaden tovar