40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

TRIXIE Postroj Julius-K9®, Mini-Mini/S: 40–53 cm/22 mm, jeans

Výrobca: TRIXIE
53547
44.27

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 11 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Tieto robustné a odolné postroje boli vyvinuté ako profesionálne príslušenstvo pre záchranárske a policajné psy Postroje Julius-K9 boli pôvodne navrhnuté pre rakúske policajné a hasičské psy. V praxi boli odskúšané počas mnohých záchranných operácií. Vrchný povrch postroja je vyrobený z pevného, vodeodolného polyesteru odolného proti poškriabaniu, takže postroj je ideálny pre psov, ktorí trávia veľa času vonku. Zospodu sú vyrobené z eko-textu - priedušnej bavlny šetrnej k pokožke. Vďaka bezstupňovo nastaviteľným popruhom na hrudi a bokoch je postroj vždy prispôsobený. Okrem toho je postroj pre bezpečnosť vášho psa vybavený reflexnými pruhmi, ktoré zvyšujú viditeľnosť v noci.

K postroju je možné dokúpiť suché zipsy.

Na výber správneho postroja je potrebné psa presne zmerať. Obvod hrudníka psa by sa mal merať vo vzdialenosti štyroch prstov od predných labiek pri veľkostiach 0, 1, 2, 3 a 4 a dvoch prstov pri veľkostiach Baby1 a Baby2.


Pri nasadzovaní postroja venujte osobitnú pozornosť správnemu nastaveniu brušného popruhu /okolo hrudníka/ a hrudného popruhu. Ak sú pásy príliš voľné, pes sa z nich môže uvoľniť pohybom dozadu. Ak je brušný pás nastavený príliš pevne, pes pociťuje nepohodlie, a ak je hrudný pás príliš krátky, brušný pás aj pracka môžu skĺznuť pod pazuchu a bolestivo trieť kožu.

Pri správne nastavenom brušnom popruhu môžete ľahko vložiť prsty medzi postroj a chrbát psa.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Veľkosť maznáčika:
Malé rasy
Výrobca:
TRIXIE
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.