40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 30 eur

TRIXIE Prepravný košík na bicykel, prútený s ochranným pletivom 50 x 41 x 35 cm čierny

Výrobca: TRIXIE
6551
32.17

odosielame do 72 hodín

Cena v bodoch: 676 point
Zákaznícke body: 8 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Czarny kosz wiklinowy do transportu małego psa lub kota, który może zostać przymocowany do kierownicy, dzięki czemu Twój ulubieniec będzie mógł obserwować otoczenie. Dach wykonano z wytrzymałej siatki, którą zabezpieczono tworzywem sztucznym i może być połączona z koszem za pomocą pasków. Dzięki temu Twój ulubieniec nie wyskoczy z kosza podczas wycieczki i może obserwować okolice podczas wycieczki. Poduszki w kolorze antracyty swoim wyglądem przypominają zamsz i przemieniają kosz w przytulne miejsce, w którym zwierzę czuje się wygodnie. Mogą być prane w temperaturze do 30 stopni. Dla małych psów o wadze do 8 kg Wymiary całkowite: dł. x szer. x wys.: 50 x 35 x 41 cm

Otázky a odpovede (FAQ)
Druh:
kôš

Parametre

Výrobca:
TRIXIE
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.