40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

TRIXIE Postroj pre psov Julius-K9, Rozmer ML, 58-76 cm neónovo žltý

Výrobca: TRIXIE
44244
45.10

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 11 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Pevný a odolný postroj bol vyvinutý pôvodne ako profesionálny doplnok pre záchranné a policajné psy. Boli testované v praxi počas mnohých záchranných operácií.

Horný povrch postroja je vyrobený z pevného, ​​vode odolného polyesteru odolného proti poškriabaniu, a preto je postroj ideálny pre psov, ktorí majú radi prírodu. Zospodu obsahujú eko-tex - priedušná bavlna priaznivá pre pokožku. Obsahujú nastaviteľné popruhy a na hrudi a bokoch sú podložky, ktoré zvyšujú komfort pri nosení. Postroj má navyše kvôli bezpečnosti psa reflexné pruhy, ktoré zvyšujú viditeľnosť v noci.

Môžnosť dokúpiť popruhy na suchý zips, ktoré sa pripevňujú k trakom.

Pre správny výber postroja je potrebné mať presné rozmery psa. Obvod hrudníka psa by sa mal merať vo vzdialenosti štyroch prstov od predných labiek.


Pri nasadzovaní postroja venujte osobitnú pozornosť správnemu nastaveniu brušného a hrudného pásu. Ak necháme pásy príliš voľné, pes ich môže ľahko uvoľniť pohybom dozadu. Ak je brušný pás nastavený príliš pevne, pes sa môže cítiť nepohodlne a ak je hrudný pás príliš nakrátko, môžu pás aj pracka skĺznuť pod podpazušie a bolestivo trieť kožu.

Ak je brušným pás správne nastavený,  je možné ľahko vložiť prst medzi postroj a psa.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Veľkosť maznáčika:
Stredné a veľké rasy
Výrobca:
TRIXIE

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.