40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

TRIXIE Postroj Julius-K9®, Baby 2 / XS – S: 33–45 cm / 18 mm, jeans

Výrobca: TRIXIE
53543
22.61

Odosielame najneskôr do 5 dní

Zákaznícke body: 6 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Tento pevný a odolný postroj bol vyvinutý ako profesionálny doplnok pre záchranárskych a policajných psov. Postroj Julius-K9 bol pôvodne určený pre rakúskych policajných a hasičských psov. Boli odskúšané v praxi pri mnohých záchranných akciách. Vrchná plocha postroja je vyrobená z pevného polyesteru odolného voči poškriabaniu a vode, preto je postroj ideálny pre psov, ktorí trávia veľa času vonku. Zo spodnej časti sú vyrobené z eko-texu - priedušná bavlna šetrná k pokožke. Vďaka plynulým, nastaviteľným popruhom na hrudi a bokoch postroj vždy padne. Okrem toho má postroj pre bezpečnosť psa reflexné pruhy, ktoré zvyšujú viditeľnosť v noci.

K postroju sa dajú dokúpiť suché zipsy.

Pre výber správneho postroja je nevyhnutné psa presne zmerať. Obvod hrudníka psa by sa mal merať vo vzdialenosti štyroch prstov od predných nôh pri veľkostiach 0, 1, 2, 3 a 4 a dvoch prstov pri veľkostiach Baby1 a Baby2.

Pri nasadzovaní postroja dbajte najmä na správne nastavenie brušného popruhu / okolo hrudníka / a hrudného popruhu. Ak sú pásy príliš voľné, pes ich môže uvoľniť pohybom dozadu. Keď je brušný popruh príliš pevne nastavený, pes pociťuje nepohodlie, a ak je hrudný popruh príliš krátky, brušný popruh aj pracka sa môžu pohybovať pod pazuchou a bolestivo trieť kožu.

So správne nastaveným bedrovým pásom ľahko vložíte prsty medzi postroj a chrbát psa.
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Veľkosť maznáčika:
Malé rasy
Výrobca:
TRIXIE
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.