40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
RÝCHLA EXPEDÍCIA!
24 hodín! Zadarmo!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

SNACK & ROLL Duck Breast Fillet 70 g

Výrobca: SNACK & ROLL
55779
1.45

Odosielame do 48 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Filety z kačacích pŕs sú prírodnou maškrtou Snack'n'Roll a sú vhodné pre všetkých psov akéhokoľvek veku.


Aké sú maškrty Snack’n’Roll ? 

  • Delikátne a mäsové, pretože psy mäso milujú
  • Prírodné a zdravé, pretože sú z 90% vyrobené z kačacieho mäsa
  • Obsahujú len 2% tuku a viac ako 50% bielkovín

 

Maškrty sú vyrobené z 90% kačacieho mäsa! Takto vysoký obsah mäsa dodá telu poriadnu porciu živočíšnych proteínov, presne ako to mäsožravce majú radi. Aminokyseliny podporujú zlepšenie stavu celého tela, svalovej sústavy, zdravých zubov a urýchľujú regeneráciu svalov.
Vynechanie obilnín a lepku je prospešné pre tráviaci proces, nízky obsah cukru je zase prospešný metabolizmu tela. Kačacie prsia sú ľahko stráviteľné, a pretože kačacie mäso obsahuje nízky obsah tuku, je vhodné aj pre psov s nadváhou. Zároveň tiež obsahujú nenasýtené mastné kyseliny a veľké množstvo nutričných látok - železa, fosforu, horčíka, alebo draslíka. Maškrty sú vyrobené z jedného druhu mäsa - kačice, preto môžu byť používané aj pri rôznych diétach. Keďže maškrty obsahujú až 50% bielkovín, budú skvelým doplnkom pre psích športovcov a budú pre nich skvelým a zdravým zdrojom energie.
Všetky ingrediencie použité pri výrobe maškŕt sú prírodné a vybrané s dôrazom na udržanie čerstvosti a správnej konzistencie a tvaru.
Snack'n'Roll filety z kačacích pŕs sú produktom zo sušeného mäsa. Proces sušenia je veľmi efektívny proces zaistenia, aby maškrty nestratili všetky minerály a vitamíny. Vďaka vysokému obsahu minerálov a vitamínov sú maškrty skvelým a chutným doplnkom stravy.
Snack'n'Roll sú produkty, ktoré uspokoja všetky maškrtné psie jazýčky. Ako doplnok stravy môže byť podávaný medzi jedlami, alebo môže byť využitý ako náplň do hračiek, napríklad Kong. Nakrájaním na menšie kúsky budú vždy maškrty fungovať ako chutná odmena pri tréningu. Lahodná chuť maškrty zabezpečí, aby pes nestrácal koncentráciu v snahe byť odmenený, napríklad pri tréningu chôdze pri nohe. Naopak, pre nadpriemerne aktívnych psov môže poslúžiť ako ukľudňujúci nástroj - vďaka žuvaniu a hryzeniu maškrty si budú všetci psí mäsožravci užívať chvíľu odpočinku a vychutnávať si božskú chuť maškŕt Snack'n'Roll.


Zloženie:
Kačacie mäso (90%), rastlinné produkty


Analytické zložky:
Bielkoviny: 50%, Tuky: 2%, Hrubý popol: 3,5%, Vláknina: 1%, Vlhkosť: 18%


Odporúčané dávkovanie:
Maškrty sú doplnkom stravy. Nemôžu byť základom stravy, ale iba doplnkom. Maškrty môžu byť podávané medzi jedlami.
Filety z kačacích pŕs môžu byť odmenou pri tréningu, prípadne ako doplnok pri bežnej strave. Nenechajte Vášho psa sa prejedať, ani tými najzdravšími a najlepšími produktmi. Prejedanie vedie k nadváhe, v horšom prípade aj cukrovke. Nezabúdajte na prísun čerstvej vody.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.07
Veľkosť maznáčika:
Univerzálny
Výrobca:
SNACK & ROLL

Určenie

Životná fáza:
Všetky
Špeciálne požiadavky:
Citlivá tráviaca sústava

Zloženie

Bielkoviny (%):
50
Druh bielkovín:
Kačica
Tuky (%):
2

Recenzie

Nenašli sa žiadne príspevky

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.