40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN VD Feline Renal hovädzie 12 x 85 g

Výrobca: ROYAL CANIN
40264
11.89

Odosielame do 48 hodín

Zákaznícke body: 3 points
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Appetite Preference RC VET

Unikátny aromatický profil uspokojí špecifické preferencie mačiek. Problém s apetítom ako anorexia, hyporexia alebo averzia je častý u mačiek s CKD.

CKD Dietary Management RC VET

Receptúra podporujúca funkciu ľadvín v prípade chronického zlyhania ľadvín. Obsahuje EPA a DHA, komplex antioxidantov a zníženú hladinu fosforu. V prípade CKD účinnosť vylučovania fosforu cez ľadviny klesá. Zníženie hladiny fosforu je nevyhnutné, aby sa spomalili ďalšie zmeny v ľadvinách. Diéta s prídavkom rybieho oleja (zdroj EPA/DHA) má pozitívny vplyv na tempo filtrácie v ľadvinách.

Metabolic Equilibrium RC VET

Chronické zlyhanie ľadvín môže viesť k metabolickej acidóze. Receptúra diéty je obohatená o alkalické látky. Ľadviny hrajú kľúčovú rolu pri udržaní alkalicko-zásaditej rovnováhy. V prípade narušenej činnosti ľadvín schopnosť vylučovania vodíkových iónov a absorpcia dvojuhlíkových iónov klesá, čo vedie k metabolickej acidóze.

Renal Workload RC VET

Narušená činnosť ľadvín môže viesť až k ich zlyhaniu. Vhodná hladina vysokokvalitných proteínov znižuje zaťaženie ľadvín. Množstvo proteínov, ktoré značne prekračuje minimálnu spotrebu, vedie k produkcii vedľajších produktov, ktoré sa zhromažďujú v organizme, ak je obmedzená filtračná schopnosť ľadvín.

Renal with Beef Wet - Pouch
Kompletné diétne vlhké krmivom pre mačky, ktoré podporuje funkciu obličiek v prípade chronickej alebo akútnej obličkovej nedostatočnosti, a to vďaka nízkemu obsahu fosforu a vysoko kvalitných proteínov; - obmedzuje tvorbu šťavelanových kameňov, a to vďaka nízkemu obsahu vápnika a vitamínu D a na základe svojej schopnosti alkalizujúce moč.

ODPORÚČAME: Pred použitím alebo pred predĺžením doby použitia sa odporúča vyžiadať si stanovisko veterinárneho lekára. V prípade chronickej obličkovej nedostatočnosti a obmedzenie tvorby šťavelanových kameňov podávame RENAL Beef od počiatku po dobu do 6 mesiacov. V prípade akútnej obličkovej nedostatočnosti odporúčame podávať po dobu 2 až 4 týždňov.

PODPORA FUNKCIE OBLIČIEK
Diéta je zostavená tak, aby podporovala funkciu obličiek pri ich chronickom ochorení. Obsahuje EPA a DHA, komplex antioxidantov a nízku hladinu fosforu.

ZNÍŽENIE ZAŤAŽENIE OBLIČIEK
Neprimerané zaťaženie obličiek môže vyvolať uremický krízu. Upravený obsah vysoko kvalitných proteínov pomáha záťaž kladenú na obličky zmierniť.

METABOLICKÁ ACIDÓZA

Chronické ochorenie obličiek môže viesť k metabolickej acidóze. Súčasťou sú zásadotvorné látky.

PREFERENCE CHUTI
Navrhnutý aromatický profil pomáha riešiť špecifické preferencie mačky.

ZLOŽENIE
mäso a živočíšne deriváty (kurčatá, bravčové mäso, hovädzie mäso 4%), obilniny, oleje a tuky, minerály, deriváty rastlinného pôvodu, rôzne cukry.ADDITIVY (na kg): Nutričné prísady: Vitamín D3: 230 IU, E1 mg, E2 (jód): 0,17 mg, E4 (meď): 1,4 mg, E5 (mangán): 1 mg, E6 (zinok): 10 mg Technologické prísady: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 0.2 g ANALYTICKÉ Zložky: 6,8% - obsah tuku: 6,6% - hrubý popol: 1% - vláknina: 0,8% - vlhkosť 80% - vápnik 0,13% fosfor 0.08% draslík 0.16% - Chlorid: 0,14% - Síra: 0,26% - Vitamín D (celkový): 350 IU / kg - Hydroxyprolín: 0,1% - Esenciálne mastné kyseliny: 2.33% - EPA a DHA: ,

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.85
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Zdravotné indikácie:
  • Brušná vodnatieľka
  • Močové kamene
  • Ochorenia/srdcové zlyhanie
  • opuch
  • Oxalátové kamene
  • vysoký tlak
  • zápal pečene
  • Zlyhanie ľadvín
Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Zlyhanie ľadvín

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.