40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Renal Feline 4 kg

Výrobca: ROYAL CANIN
34712
38.74

Odosielame do 48 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Appetite Preference RC VET

Unikátny aromatický profil uspokojí špecifické preferencie mačiek. Problém s apetítom ako anorexia, hyporexia alebo averzia je častý u mačiek s CKD.

CKD Dietary Management RC VET

Receptúra podporujúca funkciu ľadvín v prípade chronického zlyhania ľadvín. Obsahuje EPA a DHA, komplex antioxidantov a zníženú hladinu fosforu. V prípade CKD účinnosť vylučovania fosforu cez ľadviny klesá. Zníženie hladiny fosforu je nevyhnutné, aby sa spomalili ďalšie zmeny v ľadvinách. Diéta s prídavkom rybieho oleja (zdroj EPA/DHA) má pozitívny vplyv na tempo filtrácie v ľadvinách.

Metabolic Equilibrium RC VET

Chronické zlyhanie ľadvín môže viesť k metabolickej acidóze. Receptúra diéty je obohatená o alkalické látky. Ľadviny hrajú kľúčovú rolu pri udržaní alkalicko-zásaditej rovnováhy. V prípade narušenej činnosti ľadvín schopnosť vylučovania vodíkových iónov a absorpcia dvojuhlíkových iónov klesá, čo vedie k metabolickej acidóze.

Renal Workload RC VET

Narušená činnosť ľadvín môže viesť až k ich zlyhaniu. Vhodná hladina vysokokvalitných proteínov znižuje zaťaženie ľadvín. Množstvo proteínov, ktoré značne prekračuje minimálnu spotrebu, vedie k produkcii vedľajších produktov, ktoré sa zhromažďujú v organizme, ak je obmedzená filtračná schopnosť ľadvín.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
4
Produktový rad:
Royal Canin Renal Feline
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Zdravotné indikácie:
  • Brušná vodnatieľka
  • Močové kamene
  • Ochorenia/srdcové zlyhanie
  • opuch
  • Oxalátové kamene
  • zápal pečene
  • Zlyhanie ľadvín
Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Zlyhanie ľadvín

Zloženie

Bielkoviny (%):
23
Tuky (%):
17

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.