40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Medium puppy 140 g

Výrobca: ROYAL CANIN
55084
1.93

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Krmivo ROYAL CANIN® Medium Puppy in Gravy

je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby šteniat stredných

plemien do 12 mesiacov, ktoré budú mať v dospelosti hmotnosť medzi 11 a 25 kg.

Rast je pre vaše šteňa dôležitým obdobím zmien a objavov. Jeho prirodzená obranyschopnosť sa stále vyvíja. Pretože vaše šteňa rastie, je nevyhnutná kompletná a vyvážená strava pre jeho optimálne zdravie. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Medium Puppy in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby šteniat stredných plemien do 12 mesiacov, ktoré budú mať v dospelosti hmotnosť medzi 11 a 25 kg .Vďaka exkluzívnemu komplexu antioxidantov, vrátane vitamínu E , podporuje krmivo ROYAL CANIN® Medium Puppy in Gravy imunitný systém vášho šteňaťa, keď sa jeho prirodzená obranyschopnosť ešte postupne vyvíja. V krmive sú obsiahnuté aj živiny, ktoré podporujú zdravie tráviaceho traktu vášho šteňaťa a udržujú jeho črevnú mikroflóru v rovnováhe. Šteňatá stredných plemien majú krátky rast, a preto musí mať ich krmivo vysoký obsah energie, aby uspokojilo ich energetické potreby. Krmivo vďaka optimálnemu obsahu živín tiež podporuje zdravý vývoj kostry počas tohto zásadného obdobia.Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac psov, krmivo ROYAL CANIN® Medium Puppy je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami.


Zloženie: Mäso a produkty živočíšneho pôvodu, oleje a tuky, obilniny, rastlinné bielkovinové koncentráty, produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, kvasnice, rôzne cukry.

Nutričné doplnkové látky: vitamín D3: 150 UI, železo (3b103): 6 mg, jód (3b202): 0,34 mg, meď (3b405, 3b406): 2,7 mg, mangán (3b502, 3b503, 3b504): 1,9 mg, zinok (3) 3b606): 19 mg - Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 2 g.


Odporúčame kombinovať s ROYAL CANIN MEDIUM PUPPY 15kg

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.14
Veľkosť maznáčika:
Stredné rasy
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Junior

Zloženie

Bielkoviny (%):
8.3
Druh bielkovín:
Produkty živočíšneho pôvodu
Metabolická energia (%):
958
Tuky (%):
6
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.