40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Maxi puppy 140 g kapsička pre veľké šteniatka

1.93

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Krmivo ROYAL CANIN® Maxi Puppy in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby veľkých šteniat mladších 15 mesiacov, ktoré budú v dospelosti vážiť medzi 26 a 44 kg.

Rast je dôležitou fázou v živote vášho psa: je to obdobie zmien a objavov. Veľká šteňatá potrebujú kompletnú a vyváženú stravu obsahujúcu špecifické živiny, ktoré pri raste podporujú ich zdravie. Zloženie kapsičky pre veľké šteňatá ROYAL CANIN® Maxi Puppy in Gravy je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby veľkých šteniat mladších 15 mesiacov, ktoré budú v dospelosti vážiť medzi 26 a 44 kg.

Aby mohlo podporovať prirodzenú obranyschopnosť vášho šteňaťa počas rastu, kapsička pre veľké šteňatá ROYAL CANIN® Maxi Puppy in Gravy obsahuje exkluzívny komplex antioxidantov, vrátane vitamínu E, ktorý podporuje vyvíjajúci sa imunitný systém vášho šteňaťa. Vysoko stráviteľná bielkovina a prebiotiká v kapsičke podporujú správnu funkciu tráviaceho systému a zdravú rovnováhu črevnej mikroflóry, ktoré spoločne vedú ku kvalitnej stolici. Rôzne veľkosti a plemená psov majú rôzne energetické nároky. Krmivo ROYAL CANIN® Maxi Puppy in Gravy obsahuje stredný obsah energie, ktorý uspokojuje stredné energetické nároky šteniat veľkých plemien.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac psov, krmivo ROYAL CANIN® Maxi Puppy je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami.

Zloženie: Mäso a živočíšne produkty, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, obilniny, oleje a tuky, vedľajšie produkty rastlinného pôvodu, minerálne látky, kvasnice, cukry.

Výživné doplnkové látky: Vitamín D3: 110 mj., E1 (Železo): 5 mg, E2 (Jód): 0,35 mg, E4 (Meď): 2,8 mg, E5 (Mangán): 1,7 mg, E6 (Zinok): 17 mg - Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 2 g.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
1.4
Veľkosť maznáčika:
Veľké rasy
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Junior

Zloženie

Bielkoviny (%):
8.3
Druh bielkovín:
Produkty živočíšneho pôvodu
Metabolická energia (%):
845
Tuky (%):
5
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Odporúčam

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.