40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Light Weight Care 400g diétne granule pre mačky

Výrobca: ROYAL CANIN
4555
5.66

Odosielame do 72 hodín

Zákaznícke body: 1 point
Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

Royal Canin Light Weight Care je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé mačky (staršie ako 1 rok) pre obmedzenie priberania na hmotnosti.

Zachovanie ideálnej hmotnosti a svalovej hmoty je zásadné pre celkové zdravie vašej mačky. Ideálna hmotnosť nepreťažuje kosti a kĺby, ktoré tak môžu zostať čo najdlhšie zdravé. Ak sa vaša mačka bude cítiť sýta, nebude sa prejedať. Obézne mačky sa často chcú cítiť sýte tak, ako tomu bolo pri vyššom energetickom príjme. Z toho dôvodu je dôležité podávať vašej mačke stravu s nižším príjmom kalórií, ale rovnako chutnú a zasycujúcu.

Krmivo ROYAL CANIN® Weight Care má presne vyvážené zloženie, ktoré pomáha vašej mačke udržiavať si zdravú kondíciu. Obsahuje špeciálnu zmes vláknin (vrátane psyllia), ktorá zväčšuje objem potravy v žalúdku a vyvoláva pocit sýtosti, čím obmedzuje spontánny príjem potravy. Zloženie krmiva je obohatené o L-karnitín, ktorý sa zúčastňuje zdravého metabolizmu tukov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah tukov, ideálny pomer, aby bola zachovaná svalová hmota, ale obmedzené priberanie na hmotnosti. Kvalitnú výživu spojte s pravidelným kŕmením a cvičením prispôsobeným veľkosti vašej mačky.


Bolo klinicky dokázané, že krmivo ROYAL CANIN® Weight Care znižuje príjem kalórií až o 17 %, ale stále mačkám chutí. Vyrovnaný obsah minerálov taktiež udržuje močové cesty vašej mačky v poriadku.

Zloženie: Dehydratované hydinové mäso, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. – bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), kukurica, rastlinná vláknina, hydrolyzované živočíšne proteíny, pšenica, kukuričná múka, ryža, kukuričný lepok, živočíšne tuky, repné odrezky, minerály, kvasnice, rybí olej, šupky a semená psyllia (0,5 %), sójový olej.

Nutričné doplnkové látky: vitamín A: 20000 IU, vitamín D3: 700 IU, E1 (železo): 35 mg, E2 (jód): 3,5 mg, E4 (meď): 11 mg, E5 (mangán): 45 mg, E6 (zinok): 81 mg, E8 (selén): 0,05 mg, L-karnitín: 210 mg. Konzervačné látky. Antioxidanty.

Odporúčaná denná dávka:

Hmotnosť mačky

3 kg

4 kg

5 kg

6 kg

Ideálna hmotnosť

48 g

59 g

69 g

79 g

Nadváha

38 g

47 g

55 g

63 g

Odporúčame kombinovať s: Royal Canin Ultra Light Jelly 12x85g

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
0.4
Produktový rad:
Royal Canin Light Weight Care 40
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Špeciálne požiadavky:
Nadváha a/alebo po sterilizácii/kastrácii
Vek maznáčika od:
12. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
40
Druh bielkovín:
Hydinové
Metabolická energia (%):
3293
Tuky (%):
10

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.