40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ROYAL CANIN Kitten Instinctive Jelly 85g kapsička pre mačiatka v želé 12 x 85g

Kontaktujte nás kvôli cene

Odosielame do 72 hodín

Fotky našich zákazníkov Pozri ďalšie fotografie

*****

2 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% zákazníci odporúčajú tento produkt

Napísať recenziu

Krmivo Kitten Instinctive Jelly sme prispôsobili špecifickým potrebám mačiatok do 12 mesiacov a obohatili ho o tie správne chute a vône.

Prechod z materského mlieka na pevnú stravu je jednou z najdôležitejších fáz v živote vášho mačiatka. Je nevyhnutné poskytnúť vášmu mačiatku potravu, ktorá mu chutí a ktorú zároveň potrebuje, aby si vytvorilo správne stravovacie návyky a prijímalo dôležité živiny. Ak má vaše mačiatko zlú skúsenosť s jedlom, pretože mu nechutí, nevonia alebo mu nevyhovuje jeho textúra, môže mať problém prijímať pevnú stravu aj neskôr v živote. Najhoršie je, že by mohlo prísť o dôležité živiny, ktoré by podporili jeho rast. Preto je zloženie kapsičky pre mačiatka v želé ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Jelly vytvorené tak, aby zodpovedalo optimálnemu nutričnému profilu, ktorý mačiatka prirodzene preferujú. Ak budete svojmu mačiatku podávať krmivo, ktoré má chuť, vôňu i správnu textúru, celý život bude prirodzene prijímať zdravú stravu, ktorú mu budete dávať.

V druhej fáze rastu (4 – 12 mesiacov) ďalej silnie kostra vášho mačiatka. Energetické požiadavky má stále veľmi vysoké, aj keď v porovnaní s prvou fázou rastu už poklesli. Kapsička pre mačiatka v želé ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Jelly poskytuje všetky nevyhnutné živiny, ktoré uspokojujú vysoké energetické požiadavky, podporujú zosilnenie kostí a tiež celkové zdravie vášho mačiatka. Taktiež je dôležité vedieť, že v druhej fáze vývoja ešte nie je imunitný systém vášho mačiatka úplne vyvinutý. Krmivo ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Jelly pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť mačiatka komplexom antioxidantov, ako sú napríklad vitamín E, vitamín C, taurín a luteín.

Štruktúra krmiva je vytvorená tak, aby sa kúsky v želé dobre hrýzli mačiatkam, ale boli tiež vhodné aj pre mačku. Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Kitten Instinctive je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky vo vynikajúcej šťave alebo ako chutná paštéta.

Zloženie: Mäsové deriváty a deriváty živočíšneho pôvodu, výťažky z rastlinných proteínov, deriváty rastlinného pôvodu, obilniny, minerály, oleje a tuky, kvasnice, rôzne cukry.

Nutričné doplnkové látky: Vitamín D3: 175 IU, E1 (železo): 3 mg, E2 (jód): 0,38 mg, E4 (meď): 3 mg, E5 (mangán): 1 mg, E6 (zinok): 10 mg.

Odporúčaná denná dávka:

Mačiatko

Vek v mesiacoch

1,5

2

3

4

6

9 – 12

Iba kapsičky

1 + 1/2 až 2

2 až 2 + 1/2

2 + 1/2 až 3 + 1/2

2 + 1/2 až 3 + 1/2

2 + 1/2 až 3 + 1/2

2 až 3

Kapsičky + granuly

1 + 15 g až 25 g

1 + 20 g až 35 g

1 + 30 g až 50 g

1 + 35 g až 60 g

1 + 35 g až 60 g

1 + 25 g až 40 g

Gravidná mačka

Hmotnosť mačky

3 kg

5 kg

Iba kapsičky

2 + 1/2 až 4

4 + 1/2 až 6+ 1/2

Kapsičky + granuly

1 + 35 g až 60 g

1 + 70 g až 115 g
Doporučujeme kombinovat s ROYAL CANIN Kitten 10 kg granule pre mačiatka
Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
1.02
Výrobca:
ROYAL CANIN

Určenie

Životná fáza:
Junior
Špeciálne požiadavky:
rozvoj
Vek maznáčika od:
4. mesiaca

Zloženie

Bielkoviny (%):
12
Druh bielkovín:
Produkty živočíšneho pôvodu
Fosfor (%):
0.2
Tuky (%):
4
Vápnik (%):
0.2
Aké sú zásady recenzií produktov?

Iba registrovaní zákazníci FERA.SK, ktorí si zakúpili tento produkt, môžu zanechat recenziu. Hodnotenie udelené hvězdičkami je priemerom všetkých hodnotení. Po overení recenzie zverejňujeme pozitívne a negatívne hodnotenie.

Recenzie

Napísať recenziu

*****

Veľmi dobré krmivo malé kúsky typické pre malé mačky

*****

Odporúčam

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.