40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

Podložky pod misky pre psov

Každý chovateľ psa má doma misky na krmivo. Dokonale ich dopĺňajú špeciálne podložky, ktoré chránia podlahu pred nečistotami a zabraňujú rozliatiu tekutín. Sú k dispozícii v rôznych farbách, vzoroch, tvaroch a veľkostiach. Podložky aj misky pre psy môžu byť vyrobené z rôznych materiálov.

Aké podložky pod misky sú k dispozícii?

- plastové

- silikónové

- lepenka pokrytá špeciálnou vrstvou.

Psy sa stravujú odlišne, je to ovplyvnené jednak ich výchovou a individuálnymi vlastnosťami, ale aj výberom správnej misky. Podložky sa ľahko čistí a umývajú. Sú výborným pomocníkom, keď si psi v hrajú v oblasti, kde sú misky umiestnené a môže tak dôjsť k ľahkému nárazu do misky a vyliatie / vysypanie misky.

Silikónové podložky zabraňujú posunutiu misky a uľahčujú tak psom kŕmiacej proces. Niekedy sú však mäkké a lepkavé jedlo sa na ne môže lepiť.

Plastové podložky na misky sú zvyčajne tvrdšie a klzké. Veľmi ľahko sa umývajú. Môžu však kĺzať po podlahe.

Kartónové podložky s ochrannou vrstvou sa ľahko čistí, ale nemožno ich namočiť ani umyť v umývačke. Kĺžu menej ako plastové.

Podložky pod misky sú riešením, ktoré nám pomôže vyčistiť a udržiavať čistotu a hygienu. Sú vyrobené s ohľadom na estetiku - s peknými vzormi, vďaka ktorým vyzerajú krásne a zdobia interiér.

V tejto sekcii sa nenachádza žiaden tovar