40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

Upresnite vyhľadávanie

Podložky pod misky pre psov

Každý chovateľ psa má doma misky na krmivo. Dokonale ich dopĺňajú špeciálne podložky, ktoré chránia podlahu pred nečistotami a zabraňujú rozliatiu tekutín. Sú k dispozícii v rôznych farbách, vzoroch, tvaroch a veľkostiach. Podložky aj misky pre psy môžu byť vyrobené z rôznych materiálov.

Aké podložky pod misky sú k dispozícii?

- plastové

- silikónové

- lepenka pokrytá špeciálnou vrstvou.

Psy sa stravujú odlišne, je to ovplyvnené jednak ich výchovou a individuálnymi vlastnosťami, ale aj výberom správnej misky. Podložky sa ľahko čistí a umývajú. Sú výborným pomocníkom, keď si psi v hrajú v oblasti, kde sú misky umiestnené a môže tak dôjsť k ľahkému nárazu do misky a vyliatie / vysypanie misky.

Silikónové podložky zabraňujú posunutiu misky a uľahčujú tak psom kŕmiacej proces. Niekedy sú však mäkké a lepkavé jedlo sa na ne môže lepiť.

Plastové podložky na misky sú zvyčajne tvrdšie a klzké. Veľmi ľahko sa umývajú. Môžu však kĺzať po podlahe.

Kartónové podložky s ochrannou vrstvou sa ľahko čistí, ale nemožno ich namočiť ani umyť v umývačke. Kĺžu menej ako plastové.

Podložky pod misky sú riešením, ktoré nám pomôže vyčistiť a udržiavať čistotu a hygienu. Sú vyrobené s ohľadom na estetiku - s peknými vzormi, vďaka ktorým vyzerajú krásne a zdobia interiér.