40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
RÝCHLA EXPEDÍCIA!
24 hodín! Zadarmo!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

ARISTOCAT Podstielka silikónová 3.8 L bez zápachu

Výrobca: ARISTOCAT
pridajte prvú fotku

Dostupnosť:

Odosielame do 48 hodín

50007
5.00
+
Naše množstevné zľavy
Množstvo Cena
2 a více 4.90
Odošleme 20.11.2018, u Vaš 23.11.2018

*****

1 Recenzia 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% percent zákazníkov

Napísať recenziu

Bezprašný

Neutralizuje pachy

Takmer bez prachu

100 % prírodné stelivo pre mačky je zložené zo zošľachtených aktívnych drevených vláken, ktoré okamžite nasávajú a uzatvárajú vnútri vlhkosť a pachy. Prirodzeným, pohodlným a čistým spôsobom – pre zviera i pre človeka.

Vysoce savé a vydatné

Vysoce kvalitní stelivo, které si vaše kočka oblíbí. Pachově neutrální a antibakteriální silikonové stelivo ARISTOCAT je vyrobeno výhradně z přírodních surovin, díky čemu je bezpečné pro vaši kočku.

Stelivo ARISTOCAT je určeno pro nejnáročnější kočky – vyznačuje se rychlým pohlcováním vlhkosti a nepříjemných pachů a velmi vysokou vydatností.  Stelivo je bezprašné a neulpívá na kočičích tlapkách – díky tomu bude v domácnosti panovat hygienická čistota a kočka bude s potěšením používat svoji toaletu.

Přednosti:

  • vysoce savé a neobyčejně vydatné
  • vyrobeno z přírodních surovin
  • pohlcuje nepříjemné pachy
  • antibakteriální
  • plně biologicky rozložitelné
  • neobyčejně lehké
  • nevyžaduje dosypávání

Surovina:

Stelivo ARISTOCAT je vyrobeno z přírodního silikagelu, který se vyznačuje velmi vysokou pohltivostí vlhkosti a pachů. Toto stelivo nehrudkuje a jeho chemické vlastnosti umožňují bez zápachu odpařovat vlhkost, díky čemu v kočičí toaletě panuje čistota.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Druh:
Štrk
Hmotnosť obalu (kg):
1.6
Možnosť spláchnutia do WC:
Nie
Objem (ml):
3800
Výrobca:
ARISTOCAT
Najvhodnejší výrobok v rade:

*****

Velmi dobré
Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.

ARISTOCATPodstielkasilikónová3.8Lbezzápachu ARISTOCAT Podstielka silikónová 3.8 L bez zápachu ARISTOCAT Podstielkasilikónová3.8Lbezzápachu ARISTOCATPodstielka silikónová3.8Lbezzápachu ARISTOCATPodstielkasilikónová 3.8Lbezzápachu ARISTOCATPodstielkasilikónová3.8 Lbezzápachu ARISTOCATPodstielkasilikónová3.8L bezzápachu ARISTOCATPodstielkasilikónová3.8Lbez zápachu ARISTOCAT Podstielka silikónová3.8Lbezzápachu ARISTOCATPodstielka silikónová 3.8Lbezzápachu ARISTOCATPodstielkasilikónová 3.8 Lbezzápachu ARISTOCATPodstielkasilikónová3.8 L bezzápachu ARISTOCATPodstielkasilikónová3.8L bez zápachu ARISTOCATPodstielka silikónová 3.8 Lbezzápachu ARISTOCATPodstielka silikónová3.8 Lbez zápachu ARISTOCAT Podstielka silikónová 3.8L bezzápachu ARISTOCATPodstielka silikónová3.8L bezzápachu ARISTOCATPodstielka silikónová3.8 Lbezzápachu ARISTOCATPodstielkasilikónová 3.8L bezzápachu ARISTOCAT Podstielka silikónová3.8 L bezzápachu ARISTOCATPodstielka silikónová 3.8 Lbez zápachu ARISTOCATPodstielka silikónová3.8 Lbez zápachu ARISTOCATPodstielka silikónová 3.8L bezzápachu ARISTOCATPodstielka silikónová3.8 L bezzápachu
_free_delivery
facebook
facebook cd