40 DNÍ NA VRÁTENIE
Len u nás!
DOPRAVA ZADARMO!
Objednávky nad 26 eur

APPLAWS Kuracie granule pre mačky 2kg

Výrobca: APPLAWS
30943
11.39

Odosielame do 48 hodín

Applaws Dry Cat Food je kompletná strava jedinečná svojím zložením, simulujúca prírodné jedlo mačiek. Obsahuje vysoké množstvo živočíšnych bielkovín bez vysokých hladín uhľohydrátov. Je hypoalergénne, pretože neobsahuje typické alergény, napríklad sóju, pšenicu, kukuricu alebo iné zrná. Naopak, obsahuje sadu antioxidantov, ako je selén, prírodný tokoferol (vitamín E), rozmarínový olej. Prírodné kyseliny Omega 3 a 6 podporujú stav srsti. Jedlo obsahuje rozkladnú formuláciu a obsahuje menej ako 15% uhľohydrátov. Neobsahuje umelé farbivá, korenie ani konzervačné látky.

Zloženie: sušené kuracie mäso, sušené zemiaky, čerstvé kuracie mäso, hydinový tuk, hydinová omáčka, repa, sušené vajcia (vaječný bielok a žĺtok), lososový olej, sušené pivovarské droždie, rastlinná vláknina, brusnicový extrakt, extrakt z yucky, extrakt z citrusových plodov extrakt z rozmarínového oleja.

Otázky a odpovede (FAQ)

Parametre

Hmotnosť obalu (kg):
2
Výrobca:
APPLAWS

Určenie

Životná fáza:
Dospelý
Rasa:
Všetky
Špeciálne požiadavky:
Alergie a kožné problémy

Zloženie

Bielkoviny (%):
47
Druh bielkovín:
Fosfor (%):
1.6
Tuky (%):
20
Vápnik (%):
2

Recenzie

Neboli nájdené žiadne recenzie

Napísať recenziu

Ďakujeme, že chcete pridať fotografiu výrobku

Kúpili ste si tento výrobok a viete, že sa osvedčil? Pomôžte pri voľbe vhodného výrobku aj iným kupujúcim a pridajte svoju fotografiu.